Gooise Wielerclub de Adelaar

Wie Doet er Wat bij de Adelaar?

Clubhuis G.W.C. De AdelaarSportpark BeresteinKininelaantje 3Hilversum035-6561421
CorrespondentieadresVan Kinsbergenlaan 411215 RP HILVERSUM
FactuuradresOude Amersfoortseweg 52 1213 AE Hilversum
BankrekeningnummersRabobank NL67RABO0328268771ING Bank NL54INGB0000556992
EreledenL. Welter - R. Dorhout
Algemeen BestuurVoorzitter:
Ment Kuiper
mentkuiper@me.com06-29065098
Secretaris:
Benno Bos
secretariaat@gwcdeadelaar.nl06-25508409
Penningmeester:
Jos Kamer
penningmeester@gwcdeadelaar.nl06-57774466
LedenadministratieBetsy van IJkenadministratie@gwcdeadelaar.nl035-5411942
Alg. bestuur-Wedstrijden:
Roderik Egberink
wedstrijd@gwcdeadelaar.nl06-43007154
Alg. bestuur-Evenementen:
Jos Egberink
evenementen@gwcdeadelaar.nl035-6563976
Toerafdeling NTFUVoorzitter a.i.:
Gerard van der Manden
toer@gwcdeadelaar.nl
Penningm.Gerard van der Mandengvandermanden@gmail.com06-49984449
SecretarisWim Goosenwfp.goosen@gmail.com 035-6210576
LedenadministratieHans Cordes hansco64@gmail.com035-6947637
LidJaap Pluimjpluim@kpnplanet.nl06-82635005
JeugdafdelingContactArd Broerejeugd@gwcdeadelaar.nl0294-252651
MountainbikeContactArd Broerejeugd@gwcdeadelaar.nl
Ronald van der Schagtmtb@gwcdeadelaar.nl
Nils te Beestmtb@gwcdeadelaar.nl
VrouwenwielrennenMarti Valksvrouwen@gwcdeadelaar.nl
Edith Kooivrouwen@gwcdeadelaar.nl
Wedstrijdafdeling KNWUKNWU-zaken:Roderik Egberinkwedstrijd@gwcdeadelaar.nl06-43007154
Organisatie wedstrijdenJos Egberink evenementen@gwcdeadelaar.nl035-6563976
Contact WedstrijdgroepRoderik Egberinkwedstrijd@gwcdeadelaar.nl 06-43007154
Contact JeugdMiriam Broerejeugd@gwcdeadelaar.nl
Nwl & JuniorenRoderik Egberinkjeugd@gwcdeadelaar.nl06-43007154
Training wegRoderik EgberinkNieuwelingen@gwcdeadelaar.nl06-43007154
Training veldVacature
Training jeugdWim van der Laanwim.van.der.laan@kpnmail.nl035-6921377
,,Teun van Rossumteunvanrossum@maximalease.nl
Bar-coördinatieHans en Gerarda Hilhorstg.a.hilhorst@gmail.com
SponsorcommissieWim Goosensponsorcommissie@gwcdeadelaar.nl06-55783950
Er zijn vacatures!
Vrienden van de Adelaarvrienden@gwcdeadelaar.nl
KledingbeheerKleding Wedstrijd en ToerHelen van Dolderkleding@gwcdeadelaar.nl035-6563976
Beheer en onderhoud clubhuisRonald van Ekeris onderhoud@gwcdeadelaar.nl035-6939102
Eindredactie Clubblad en WebsiteEric Daamsredactie@gwcdeadelaar.nl035-6214443
V. Oldenbarneveltlaan 271215 GD Hilversum06-54375787
Redactie Jeugd categorie 1 - 7Mirjam Broerejeugd@gwcdeadelaar.nl0294-252651
Redactie VrouwenMarti Valks. Edith Kooivrouwen@gwcdeadelaar.nl
Redactie BestuurBenno Bossecretariaat@gwcdeadelaar.nl06-25508409
Redactie ToerJaap Pluimjpluim@kpnplanet.nl06-82635005
Beheerders WebsiteRoelof van Koningsveld
roelof@monkieteel.nl
06-25067714
Eric Daamsredactie@gwcdeadelaar.nl035-6214443
VertrouwenspersoonHeleen Elfrinkheleenelfrink@gmail.com06-49211815