Gooise Wielerclub de Adelaar

Uitslagen Janet Memorial Velodrôme Nat. Veldrit

Elite/Beloften

1

Koen van Dijke

BAARLE NASSAU

2

Kelvin Bakx

BERGEN OP ZOOM

3

Eddy van IJzendoorn

Veenendaal

4

Mart Muskens

HEESBEEN

5

Wesley Floren

OSSENDRECHT

6

Mika van Gestel

OSS

7

Tim Ariesen

RHENEN

8

Koen van Helvoirt

ERP

9

Martin Mijnten

HOEVELAKEN

10

Johim Ariesen

RHENEN

11

Lars van Uum

HARDERWIJK

12

Marco Ehlert

KORTENHOEF

13

Bart Barkhuis

NORG

14

Mitchell Huenders

Veenendaal

15

Niels Bakker

RIJSSEN

16

Wessel Coppelmans

HAPERT

17

Maarten de Nijs

HUIJBERGEN

18

Mitchell Vink

VEENENDAAL

19

Jeroen Janssen

NIJMEGEN

20

Olaf Oussoren

AMERONGEN

Vrouwen

1

Bianca van den Hoek

BUSSUM

2

Susanne Meistrok

ELSHOUT

3

Floor Weerink

Groningen

4

Elleke Claessen

AMSTERDAM

5

Linda ter Beek

Rossum (OV)

6

Irene Gerritsen

Arnhem

7

Jet Wildeman

Nijmegen

8

Tessa Neefjes

Wervershoof

9

Laura Gorter

Leersum

10

Annet Eendhuizen

HENGELO OV

11

Celine Klootwijk

‘T LOO – OLDEBROEK

12

Gaby Gieskens

‘S-GRAVENHAGE

13

Judith van Maanen

AMSTERDAM

14

Inez Beijer

Driel

15

Rebecca Cornelisse

Uithoorn

16

Lora Bonthuis

Ingen

17

Lieke v.d. Draaij

DORDRECHT

18

Maaike Meistrok

ELSHOUT

19

Isa Pieterse

AMERSFOORT

20

Cynthia van der Ham

GOUDA

21

Mariska Jetten

Heemskerk

22

Rienke ten Have

Harreveld

23

Jeanine van Dijk

Roelofarendsveen

Junioren

1

Pepijn Reinderink

RUURLO

2

Joppe de Heij

HETEREN

3

Pete Uptegrove

SINT-MICHIELSGESTEL

4

Levi van Hoften

TIEL

5

Wesley Damiaans

SINT MAARTENSBRUG

6

Owen Geleijn

RIJSENHOUT

7

Stef ter Laak

VEENENDAAL

8

Noud van den Hurk

BENEDEN-LEEUWEN

9

Maiko Timmer

DRACHTEN

10

Frans Ledoux

Landgraaf

11

Beau van Izerloo

DORDRECHT

12

Quinten Buijs

De Lier

13

Mika Sardina

HELMOND

14

Wessel Mouris

Baambrugge

15

Jens van Korven

DIESSEN

16

Steijn Vriezen

AMERSFOORT

17

Robin van Poppel

Diessen

18

James Potter

Amersfoort

19

Max Jansen

DORDRECHT

20

Bram Gerritsen

BEMMEL

21

Dennis Brouwer

Westerbork

22

Marnick Duivelshof

Oldenzaal

23

Ian van den Berg

ZEVENHOVEN

24

Tristan Geleijn

RIJSENHOUT

25

Bjorn ten Have

HARREVELD

26

Daan Adams

BUDEL

27

Sebastiaan Vermulm

ZOETERMEER

28

Tim van der Voort

De Lier

29

Philip Sijbrandi

BOLSWARD

30

Thijs Brugging

Bleiswijk

Junior-Vrouwen

1

Sofie van Rooijen

Driel

2

Marlies Vos

Aalden

3

Femke Gerritse

ROSMALEN

4

Laura van der Zwaan

SLIEDRECHT

5

Danielle Quint

DEIL

6

Larissa Hartog

DE LIER

7

Lisa van Helvoirt

ERP

8

Fleur van der Peet

DEN HAAG

9

Ilse Pluimers

Enter

10

Lisa Dorussen

BEUNINGEN

11

Rosan Koper

HEEMSKERK

12

Pam Schutten

NIJVERDAL

Nieuwelingen

1

Tibor Del Grosso

Eelde

2

Joost Brinkman

Noordlaren

3

Matyas Kopecky

Zoeterwoude

4

Danny van Lierop

Someren

5

Cas Jansen

HILVERSUM

6

Lucas Janssen

PAPENDRECHT

7

Jordi van Heijst

DEN DUNGEN

8

Joris Reinderink

RUURLO

9

Bailey Groenendaal

SCHIJNDEL

10

Jesse Kramer

Borkel en Schaft

11

Tom Schellekens

Schijndel

12

Juul Nagengast

Beilen

13

Chris van Dijk

EDE

14

Bart Kortleve

HAVELTE

15

Thijs Bakker

RIJSSEN

16

Youp de Vos

HILLEGOM

17

Björn Hommes

APPELSCHA

18

David Haverdings

ZUIDLAREN

19

Daan van den Eijnde

GEMERT

20

Sam Oosterholt

MADE

21

Bas van der Burg

Bergschenhoek

22

Omar Koudijs

LAREN NH

23

Yanick de Vos

Dommelen

24

Brent Broosus

HUYBERGEN

25

Anne Kiers

Westerhaar-Vriezenveensewijk

26

Brett Chow

Hendrik Ido Ambacht

27

Ruben Kortleve

HAVELTE

28

Lars Rouffaer

SIBBE

29

Sam Kerkvliet

NIEUWE-WETERING

30

Mees Steenbergen

Ruinen

31

Daan van Lüling

Bodegraven

32

Maurits Kool

Kortenhoef

33

Halvar de Jager

Barendrecht

34

Marvin Peters

WEHL

35

Chris Offerein

Meppen

36

Rick Doornbos

Hijken

37

Mees van Duren

NES A/D AMSTEL

38

Jelle Winkelhorst

Giesbeek

39

Joren de Gruijter

BREDA

40

Thijs Kortes

HOOGLANDERVEEN

41

Tim van den Noort

Keijenborg

42

Rindert Buiter

LEIDEN

43

Mark Bogers

Bennekom

44

Spiek Oord

LOENEN AAN DE VECHT

45

Mathijs van Putten

HAGESTEIN

46

Ian Vasbinder

KOOG AAN DE ZAAN

47

Johan Dorussen

BEUNINGEN

48

Chris Oosenbrug

ZAANDAM

49

Tycho Klaasen

Groenlo

50

Jesper Beiboer

ZEGVELD

51

Micca Blijleven

Almere

Nieuweling-Meisjes

1

Leonie Bentveld

BURGUM

2

Senne Knaven

STRIJBEEK

3

Mirre Knaven

STRIJBEEK

4

Bibi Verzijl

Berkel en Rodenrijs

5

Isa Nomden

HATTEM

6

Carmen van der Veen

Zwolle

7

Willemijn Prins

ZWOLLE

8

Luna Cnossen

APELDOORN

9

Julia Kopecky

ZOETERWOUDE

10

Jony van den Eijnden

Gemert

11

Iris Offerein

Meppen

12

Silke Blei

HURWENEN

13

Annemoon van Dienst

Gorssel

14

Britt de Grave

Tholen

15

Isa Looienga

Drachten

16

Pem Hoefmans

Alphen

17

Leonie Boschker

WOERDEN

18

Nienke Vinke

AMERSFOORT

19

Mijntje Geurts

Luyksgestel

20

Roos Engberink

BILTHOVEN

21

Kirsten Elings

Overberg

22

Ines Hamer

Hattem

23

Rosan Dekker

ECHTEN

24

Fenna Derksen

HAALDEREN

25

Manon Turkstra

BEILEN

Masters (40+)

1

Erik Dekker

HEDEL

2

Maikel Govaarts

DRUNEN

3

Micha de Vries

HILVERSUM

4

Patrick Somsen

AALTEN

5

René Kuhlmann

BAARLO LB

6

Michel Groenendaal

SINT-MICHIELSGESTEL

7

Lars Rietveld

OUDEWATER

8

Watze Vroom

Bennekom

9

Nils ten Brinke

APELDOORN

10

Ferry de Ruiter

Putten

11

Raimon Knip

KORTENHOEF

12

Ton van Korven

DIESSEN

13

Michael Breedt

DIEMEN

14

Jan Grootkarzyn

ELBURG

15

Bert Jan Hamer

HATTEM

16

Bas Bloeming

WIJK BIJ DUURSTEDE

17

Marcel Witte

AMSTERDAM

18

Dienand Broekhuis

LEMELE

19

Jasper de Heus

WIJK BIJ DUURSTEDE

20

Marcel Boschker

WOERDEN

21

Jan Gudde

NOOTDORP

22

Jim Koren

Zeewolde

23

Kees van Asten

ZEEWOLDE

24

Eddy Willemsen

Venlo

25

Jaap den Ouden

BERGAMBACHT

26

Ad Guldemeester

AMERSFOORT

27

Derk Tellegen

HEERDE

28

Jan van Herwijnen

BUSSUM

29

Ger Koenen

CULEMBORG

30

Danny van Dam

Leiden

31

Rudi Nagengast

BEILEN

32

Dennis Versteeg

NIEUWEGEIN

33

Theo van Ginkel

WOUDENBERG

34

Auke Broex

Ouderkerk a/d Amstel

35

Robin van Vuren

NAARDEN

36

Fred van Zanten

Nieuwland

37

Ivo van den Noort

Keijenborg

38

Cees Quint

DEIL

39

Rene Gerritsen

BEMMEL

40

Jaap van der Breggen

NIJKERK GLD

41

Bart Bijvoet

AMSTERDAM

42

Paul Sollie

Woerden

43

Frank Jansen

Amstelveen

44

Jack van ‘t Pad

ZEIST

45

Martijn Prins

UTRECHT

Amateurs/Sportklasse

1

Atse ten Brinke

LICHTENVOORDE

2

Raymond van de Kruisweg

OLDEBROEK

3

Tommy Oude Elferink

Nieuwveen

4

Jacob de Roo

Biezelinge

5

Bas de Bruin

UITHOORN

6

Bart de Veer

VREELAND

7

Mattijn Motshagen

NIJKERK GLD

8

Dennis van de Kruisweg

OLDEBROEK

9

Tim Putman

ZELHEM

10

Daan Bongers

BAARLO

11

Jordy Beuker

HUIZEN

12

Klaas Groenen

BOXTEL

13

Remco Schellevis

STOLWIJK

14

Rafaël Spier

Loosdrecht

15

Jan Metselaar

BERGSCHENHOEK

16

Bas van Dalen

EDE GLD

17

Daan Switters

Leusden

18

Richard Sleumer

Zeist

19

Daan de Jonge

Axel

20

Luuk van Vliet

Den Haag

21

Peter Kraaijvanger

ZEVENAAR

22

Coen Groot

PAPENDRECHT

23

Gerard Haasjes

Staphorst

24

Menno van Capel

Noorden

25

Jochem Koren

BUSSUM

26

Geert van der Horst

Leiden

27

Coen Telgenhof

LOSSER

28

Nordin Hudepol

ALMELO

29

Gaël Tack

Pijnacker

30

Remon de Man

‘S-GRAVENDEEL

31

Niels van Oosterhout

GEERTRUIDENBERG

32

Roy Roelofsen

Voorburg

33

Erwin Ketellapper

WOLVEGA

34

Tony Reijtenbagh

ZUIDLAND

35

Mike van der Ham

LEXMOND

36

Mike van Veelen

ARNHEM

37

Marvin Steenbergen

WADDINXVEEN

38

Dimitri Veerman

HUIZEN

39

Gerjan Olsder

BARNEVELD

40

Joost Rusche

LOOSDRECHT

41

Arnoud Roeloffs

NIJKERK GLD

42

Frank Lanting

Den Haag

43

Dale Wathey

Bussum

44

Justin Mom

DUIVEN

45

Gert-Jan Dophemont

Amersfoort

46

Mike Kuyper

dronten

47

Dennis Moolhuijsen

Rijsenhout

48

Thomas Verstraeten

ALMERE

49

Floris Backer van Ommeren

Laren

50

Ronald Kolkman

Meteren

51

Tristan Vlijm

HULSHORST

52

Jelmer van der Hoek

DE BILT

53

Coen Beckers

WOUDENBERG

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *