Gooise Wielerclub de Adelaar

Wie Doet er Wat bij de Adelaar?

Clubhuis G.W.C. De AdelaarSportpark BeresteinKininelaantje 3Hilversum035-6561421
CorrespondentieadresVan Kinsbergenlaan 411215 RP HILVERSUM
FactuuradresOude Amersfoortseweg 52 1213 AE Hilversum
BankrekeningnummersRabobank NL67RABO0328268771ING Bank NL54INGB0000556992
EreledenL. Welter - R. Dorhout
Algemeen BestuurVoorzitterMent Kuipermentkuiper@me.com06-29065098
SecretarisBenno Bossecretariaat@gwcdeadelaar.nl06-25508409
PenningmeesterJos Kamerpenningmeester@gwcdeadelaar.nl06-57774466
LedenadministratieE. (Betsy) van IJkenadministratie@gwcdeadelaar.nl035-5411942
Alg. bestuur-WedstrijdenRoderik Egberinkwedstrijd@gwcdeadelaar.nl06-43007154
Alg. bestuur-EvenementenJos Egberinkevenementen@gwcdeadelaar.nl035-6563976
Toerafdeling NTFUVoorzitter a.i.Gerard van der Mandentoer@gwcdeadelaar.nl
Penningm.Gerard van der Mandengvandermanden@gmail.com06-49984449
SecretarisWim Goosenwfp.goosen@gmail.com 035-6210576
LedenadministratieHans Cordes hansco64@gmail.com035-6947637
LidJaap Pluimjpluim@kpnplanet.nl06-82635005
JeugdafdelingContactArd Broerejeugd@gwcdeadelaar.nl0294-252651
MountainbikeContactAlbert Smitmtb@gwcdeadelaar.nl
Ronald van der Schagt
VrouwenwielrennenMarti Valksvrouwen@gwcdeadelaar.nl
Edith Kooivrouwen@gwcdeadelaar.nl
Wedstrijdafdeling KWNUKNWU-zaken:Roderik Egberinkwedstrijd@gwcdeadelaar.nl06-43007154
Organisatie wedstrijdenJos Egberink evenementen@gwcdeadelaar.nl035-6563976
Contact WedstrijdgroepRoderik Egberinkwedstrijd@gwcdeadelaar.nl 06-43007154
Contact JeugdMiriam Broerejeugd@gwcdeadelaar.nl
Nwl & JuniorenRonald van Ekerisjeugd@gwcdeadelaar.nl035-6939102
Training wegRoderik EgberinkNieuwelingen@gwcdeadelaar.nl06-43007154
Micha de Vries
Training veldJeroen van Hoeijen
Micha de Vries
Training jeugdWim van der Laanwim.van.der.laan@kpnmail.nl035-6921377
Albert Smitalbert.smit77@incloud.com035-7721617
Bar-coördinatieHans en Gerarda Hilhorstg.a.hilhorst@gmail.com
SponsorcommissieVoorzitterHeleen Elfrinksponsorcommissie@gwcdeadelaar.nl06-49211815
Roelof van Koningsveldroelof@vankoningsveld.com06-25067714
Ledendiverse leden, er zijn vacatures!
Vrienden van de Adelaarvrienden@gwcdeadelaar.nl
KledingbeheerKleding Wedstrijd en ToerHelen van Dolderkleding@gwcdeadelaar.nl035-6563976
Beheer en onderhoud clubhuisRonald van Ekeris onderhoud@gwcdeadelaar.nl035-6939102
Eindredactie Clubblad en WebsiteEric Daamsredactie@gwcdeadelaar.nl035-6214443
V. Oldenbarneveltlaan 271215 GD Hilversum06-54375787
Redactie Jeugd 1/7Miriam Broere0294-252651
Redactie VrouwenMarti Valks. Edith Kooivrouwen@gwcdeadelaar.nl
Redactie BestuurBenno Bossecretariaat@gwcdeadelaar.nl06-25508409
Redactie ToerJaap Pluimjpluim@kpnplanet.nl06-82635005
VertrouwenspersoonHeleen Elfrink06-49211815
Deel dit bericht...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone