Gooise Wielerclub de Adelaar

Uitslagen RvH

Elite-Mannen/Beloften/Amateurs

1

Steven Stenekes

BENNEKOM

2

Rik Nederlof

BREDA

3

Remco Schouten

AMMERSTOL

4

Folkert Oostra

AMSTERDAM

5

Roderik Egberink

BUSSUM

6

Jasper Verkuijl

BAARN

7

Christiaan de Rijk

DE MEERN

8

Jan Bos

NIEUWEHORNE

9

Mitchell Huenders

MAARN

10

Roy Pieters

ZWANENBURG

11

Dennis Souverein

HAARLEM

12

Jeroen Breewel

WILNIS

13

Arjan Arentsen

HARDERWIJK

14

Ivan Cook

VOORBURG

15

Max van de Water

AMSTERDAM

16

Luuk Schuurmans

UTRECHT

17

Herman ten Kate

UTRECHT

18

Gert van der Grijn

AMEIDE

19

Ruben Wieberdink

ELBURG

20

Raymond Splinter

AMSTERDAM

21

Jeroen Akkerman

ALMERE

22

Roeland Mennink

UTRECHT

23

Jake Griffin

MAARN

24

Lodewijk Rinsma

UTRECHT

25

Wim van der Laan

HILVERSUM

26

Kevin van Bennekom

CULEMBORG

27

Rob van Gameren

AMSTERDAM

28

Yohan de Klein

UTRECHT

Sportklasse 19+/Amateurs 40+

1

André van Reek

LISSE

2

André Kraan

GOUDA

3

Marco van Bon

AMSTERDAM

4

Arjan Seunninga

EDE

5

Wilfred Harbers

PUTTEN

6

Mitchell van Roijen

BEVERWIJK

7

Rodrick de Munnik

UTRECHT

8

Ivo Huisman

HOOGKARSPEL

9

Patrick Stengs

BEVERWIJK

10

Remco Straver

OUDEWATER

11

Auke Broex

OUDERKERK A/D AMSTEL

12

Bart Lemmen

UTRECHT

13

Martijn Korstanje

UTRECHT

14

Joel Verlee

SLEEUWIJK

15

Roy Andes

HETEREN

16

Gijs Nederlof

KAMERIK

17

Carlo Kop

ALMERE

18

Michiel Winthagen

AMSTELVEEN

19

Micha de Vries

HILVERSUM

20

Bram Vertelman

MIDWOUD

21

Lennard Pasman

LANDSMEER

22

Bart Nap

LOPIK

23

Frido Frencken

HOOGLAND

24

Caspar Hermans

AMSTERDAM

25

Richard Huisman

AMERSFOORT

26

Fedor Hes

UTRECHT

27

Patrick de Smit

NIEUW-VENNEP

28

Hans Spil

LOOSDRECHT

29

Erwin Danckaarts

UTRECHT

30

Geeralt van den Ham

AMSTERDAM

31

Maurice de Keijzer

SPIJKENISSE

32

Frank Verkoijen

UTRECHT

33

Erwin Rijnders

NIEUWEGEIN

34

Marcel Boschker

WOERDEN

35

Bastian de Jong

HOORN

36

Corne Castein

RENKUM

37

Robbert Wajer

BEILEN

38

Ard Veneman

UTRECHT

39

Michiel Jansen

HILVERSUM

40

Pieter Sikkes

ASSENDELFT

41

Edwin Vrauwdeunt

S-GRAVENHAGE

42

Andries Flart

HARDERWIJK

43

Daniel Kleijn

WOGNUM

44

Niek Peters

PUTTEN

45

Patrick Schaap

KORTENHOEF

46

Peter van Gellekom

SOEST

47

Marco Andeweg

HOOGVLIET

48

Jan van Herwijnen

BUSSUM

49

Marco Blom

TIEL

50

Ivo van den Noort

DE MEERN

51

Fabio Bertolini

AMSTERDAM

52

Arnout Rijpkema

NIEUWEGEIN

53

Adrie Frijters

WAGENINGEN

54

Paul Alberts

KORTENHOEF

55

Mark Keultjes

NIEUWEGEIN

56

Paul Schoone

ASSENDELFT

57

Twan van Rooijen

BREUKELEN

58

Dennis Hardeman

BENNEKOM

59

Sietse Broekema

ALMERE

60

Ben Timmerman

DRONTEN

61

Roy Penthum

SCHERPENZEEL

 

Jeugd Cat 7

1

Mike Bronswijk

HONSELERSDIJK

2

Jens Bassa

NOORDELOOS

3

Yannick van den Berg

MONSTER

4

Noah van Putten

TIEL

5

Klaas Quak

BENNEKOM

6

Sven Timmermans

TWELLO

7

Lennard Meinema

AMERSFOORT

8

Cas Jansen

HILVERSUM

9

Roan Danckaarts

UTRECHT

10

Johan Dorussen

BEUNINGEN

11

Kas Visser

HOUTEN

12

Klaas Westhoff

MUIDERBERG

13

Marick Buteijn

NIEUWERBRUG

14

Mathijs van Putten

HAGESTEIN

15

Maurits Kool

KORTENHOEF

16

Jelle Paalman

UTRECHT

17

Binck Raven

HILVERSUM

18

Fabian Tobben

HOOGLANDERVEEN

19

Omar Koudijs

LAREN NH

20

Thomas Peek

VIANEN

21

Ttim Angevare

AMERSFOORT

22

Mark Bogers

BENNEKOM

23

Wouter van den Berg

LISSE

24

Simcha Kruithof

MAARSSEN

25

Koen van der Vegt

HILVERSUM

Jeugd Cat 6

1

Niels Tenniglo

UTRECHT

2

Joeri de Coo

MAARSSENBROEK

3

Job Kuster

WAGENINGEN

4

Joyce de Rijk

NIEUWKOOP

5

Fenna Derksen

HAALDEREN

6

Dennis de Haan

VEENENDAAL

7

Leonie Boschker

WOERDEN

8

Thijs Kortes

HOOGLANDERVEEN

9

Boy Sigmond

HOOGLANDERVEEN

10

Indy van Os

ANGEREN

11

Spiek Oord

LOENEN AAN DE VECHT

12

Casper Wieggers

WAGENINGEN

13

Tim van den Noort

DE MEERN

14

Micca Blijleven

ALMERE

15

Mike Hobo

ALMERE

Jeugd Cat 5

1

Anna van der Meiden

HEUKELUM

2

Gijs Broere

NEDERHORST DEN BERG

3

Carmen van der Veen

ZWOLLE

4

Jelle Schieven

ZIEUWENT

5

Toinne Vriezen

AMERSFOORT

6

Lucas Vervoort

NIEUWEGEIN

7

Kirsten Elings

OVERBERG

8

Dhané Bos

WOERDEN

9

Ties Veldkamp

KAMERIK

10

Emma Hoolwerf

EEMDIJK

11

Nienke Vinke

AMERSFOORT

12

Yilla Threels

WOERDEN

13

Thom van Herwaarden

ROSSUM

14

Jens Dijk

VLEUTEN

15

Koen Engberink

BILTHOVEN

16

Ysbrand van Zanten

BEESD

17

Roos Engberink

BILTHOVEN

18

Rivkah Kroesbergen

EDE

19

Mika Koelewijn

NIJKERK

20

Niek van Montfort

WOERDEN

21

Emma Brouwer

JAARSVELD

22

ciara nijland

LELYSTAD

23

Roos Celie

HARDERWIJK

24

Luka Levels

SOEST

Jeugd Cat 4

1

Jente Derksen

HAALDEREN

2

Antoine Quint

DEIL

3

Mark van Kleef

OPHEUSDEN

4

Niels van der Laan

HILVERSUM

5

sven schepers

AMERSFOORT

6

Anouk Beek

SOEST

7

Lieve van Waarde

WOERDEN

8

Rixt de Jong

AMERSFOORT

Jeugd Cat 3

1

Hugo Wessels

ENTER

2

Mees Bassa

NOORDELOOS

3

myrthe meinema

AMERSFOORT

4

Esmee de Rijk

NIEUWKOOP

5

Liz Toonen

BOXMEER

6

Twan Maarleveld

BAARN

7

Jochem van Appeldoorn

VEENENDAAL

8

Chiara Danckaarts

UTRECHT

9

Jarno Roelofsen

EDE

Jeugd Cat 2

1

Lars van der Laan

HILVERSUM

2

Victor Kroesbergen

EDE

3

Berend van der Peet

HOOGLANDERVEEN

4

Lars van den Berg

VLEUTEN

5

Susanne Grijpink

NAARDEN

6

Mara Blijleven

ALMERE

Jeugd Cat 1

1

Marissa van Putten

TIEL

2

Laurens Dijkstra

WOERDEN

Deel dit bericht...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone