Gooise Wielerclub de Adelaar

Uitslagen Nat. Veldrit van Hilversum

Elite/Beloften

1

Koen van Dijke

BAARLE NASSAU

2

Eddy van IJzendoorn

TIEL

3

Roel van der Stegen

SITTARD

4

Grant Ellwood

USA

5

Maxx Chance

USA

6

Erik Boer

WOLPHAARTSDIJK

7

Carlos Schreuder

VEENENDAAL

8

Eric Brunner

SITTARD

9

Jordy Luisman

LEMELERVELD

10

Martin Mijnten

HOEVELAKEN

11

Kyle Agterberg

MAARTENSDIJK

12

Tim Janssen

GOES

13

Denzel Stephenson

USA

14

Mart Muskens

HEESBEEN

15

Lars Mastebroek

BARNEVELD

16

Kevin van Bennekom

CULEMBORG

17

Bart Barkhuis

NORG

18

Tijs van Aert

WUUSTWEZEL

19

Olaf Oussoren

AMERONGEN

20

Demiz Hebing

APELDOORN

21

Max Haaksman

ZEIST

Junioren

1

Benjamin Gomez-Villafane

USA

2

Scott Funston

USA

3

Bart Hazekamp

ZOETERMEER

4

Calder Wood

USA

5

Pete Uptegrove

SINT-MICHIELSGESTEL

6

Mika van Gestel

OSS

7

Yoep van der Peet

HOOGLANDERVEEN

8

Wesley Damiaans

SINT MAARTENSBRUG

9

Marco Ehlert

KORTENHOEF

10

Mark Dillema

DOEZUM

11

Joost Freriks

EMMEN

12

Maarten de Nijs

HUIJBERGEN

13

Mitchell Vink

VEENENDAAL

14

Stef ter Laak

VEENENDAAL

15

Niels Bakker

RIJSSEN

16

Ward de Schepper

MADE

17

Bart Klein Nienhuis

LICHTENVOORDE

18

Gerben de Sain

SLEEN

19

Tim van der Stam

BERGSCHENHOEK

20

Youri van Ballegooij

LITH

21

Berko Dorussen

BEUNINGEN GLD

22

Philip Sijbrandi

BOLSWARD

23

Dennis Brouwer

WESTERBORK

Vrouwen

1

Susanne Meistrok

ELSHOUT

2

Bianca van den Hoek

BUSSUM

3

Clara Honsinger

USA

4

Laura van der Zwaan

SLIEDRECHT

5

Floor Weerink

GRONINGEN

6

Karen Brouwer

SPAARNDAM

7

Rozemarijn Ammerlaan

DE LIER

8

Elleke Claessen

AMSTERDAM

9

Marlies Vos

AALDEN

10

Larissa Hartog

DE LIER

11

Inez Beijer

DRIEL

12

Laura Krans

DE WILP

13

Laurel Rathbun

AMERIKA

14

Dorien Hoog Antink

OCHTEN

15

Maaike Meistrok

ELSHOUT

16

Sabine Hey

OOSTERHOUT

17

Iris Hoog Antink

OCHTEN

18

Sanne Prins

WIERDEN

19

Pam Schutten

NIJVERDAL

20

Annet Eendhuizen

HENGELO OV

21

Evy Kuijpers

LIEROP

22

Rosan Koper

HEEMSKERK

23

Lora Bonthuis

INGEN

24

Josine Woudsma

HENGELO

25

Maaike Boogaard

ZWAAG

26

Kirstie van Haaften

DE MEERN

27

Yvet Schoonewille

KLAZIENAVEEN

28

Lisa Dorussen

BEUNINGEN

29

Isa Pieterse

AMERSFOORT

30

Judith Jelsma

AMSTELVEEN

31

Melanie van Putten

HAGESTEIN

32

Ingrid Marges

AMSTELVEEN

33

Jeanine Laudy

ROELOFARENDSVEEN

34

Rebecca Cornelisse

UITHOORN

35

Cynthia van der Ham

GOUDA

36

Marielle Rockland

NIJMEGEN

37

Frens Hoving

KROPSWOLDE

Nieuwelingen

1

Steijn Willemsen

ROTTERDAM

2

Salvador Alvarado

ROTTERDAM

3

Joppe de Heij

HETEREN

4

Tibor Del Grosso

EELDE

5

Mika Sardina

HELMOND

6

Jordi van Heijst

DEN DUNGEN

7

Quinten Buijs

DE LIER

8

Matyas Kopecky

ZOETERWOUDE

9

Mike Schuch

LEEK

10

Chris van Stralen

ENKHUIZEN

11

Huub Artz

WINTELRE

12

Joris Reinderink

RUURLO

13

Boris Romers

ROZENBURG

14

Max Jansen

DORDRECHT

15

Youp de Vos

HILLEGOM

16

Maiko Timmer

DRACHTEN

17

Jesse Kramer

BORKEL EN SCHAFT

18

Pieter Prosman

ZALTBOMMEL

19

Cas Jansen

HILVERSUM

20

Bart Bronder

ABBENBROEK

21

Tristan Geleijn

RIJSENHOUT

22

Rowan Wijfje

HARMELEN

23

Beau van Izerloo

DORDRECHT

24

Jens van Korven

DIESSEN

25

Mike Bronswijk

HONSELERSDIJK

26

Omar Koudijs

LAREN NH

27

Elian Lagendijk

ALPHEN A/D RIJN

28

Steijn Vriezen

AMERSFOORT

29

Kjell de Jager

BARENDRECHT

30

Bas van der Burg

BERGSCHENHOEK

31

Levi van Hoften

TIEL

32

Rindert Buiter

LEIDEN

33

Redmar Dijkman

LUTJEGAST

34

Arjen Dillema

DOEZUM

35

Paul Bijlsma

FRANEKER

36

Ruben Velter

HEYTHUYSEN

37

Johan Dorussen

BEUNINGEN

38

Finn Akkermans

MARKEN

39

Thijs Hazekamp

ZOETERMEER

40

Mitch ter Laak

DEN HOORN

41

Wessel Mouris

BAAMBRUGGE

42

Sebastiaan Vermulm

ZOETERMEER

43

Sam Kerkvliet

NIEUWE-WETERING

44

Mark Bogers

BENNEKOM

45

Mathijs van Putten

HAGESTEIN

46

Sven Buskermolen

KUDELSTAART

47

Jim Struwer

DE LIER

48

Mellon Hooghwerff

DORDRECHT

Nieuweling-Meisjes

1

Puck Pieterse

AMERSFOORT

2

Fleur van der Peet

DEN HAAG

3

Ilse Pluimers

ENTER

4

Isa Nomden

HATTEM

5

Danielle Quint

DEIL

6

Indy van Os

ANGEREN

7

Sophia Zwaan

BODEGRAVEN

8

Rosanne van Rees

GROOT AMMERS

9

Kiki Janse

ZAANDAM

10

Bente van den Nouweland

RIJEN

Masters (40+)

1

Maikel Govaarts

DRUNEN

2

Micha de Vries

HILVERSUM

3

Erik Dekker

HEDEL

4

Ferry de Ruiter

PUTTEN

5

Nils ten Brinke

APELDOORN

6

Tino Haakman

ENKHUIZEN

7

Lars Rietveld

OUDEWATER

8

Arno Winters

OMMEN

9

Michel Groenendaal

SINT-MICHIELSGESTEL

10

Johan Dussel

EELDE

11

Jim Koren

ZEEWOLDE

12

Marcel Witte

AMSTERDAM

13

Jasper de Heus

WIJK BIJ DUURSTEDE

14

Michael Breedt

DIEMEN

15

Jannes Weerman

NYEHOLTWOLDE

16

Patrick Molenaars

AMSTELVEEN

17

Bert Jan Hamer

HATTEM

18

Marcel Boschker

WOERDEN

19

Raimon Knip

KORTENHOEF

20

Michiel Jansen

HILVERSUM

21

Marcel van den Bosch

WEZEP

22

Michel Warlich

HEERDE

23

Ton van Korven

DIESSEN

24

Mark Touwen

AMSTELVEEN

25

Thierry Bakker

ROOSENDAAL

26

Jan van Herwijnen

BUSSUM

27

Erwin Rijnders

NIEUWEGEIN

28

Kees van Asten

ZEEWOLDE

29

Reinhout Lenten

APELDOORN

30

Theo van Ginkel

WOUDENBERG

31

Jan Willem den Braber

AMSTELVEEN

32

Ron Aardenburg

HEEMSKERK

33

Gerwin Bouwhuis

HEINO

34

Peter van Gellekom

SOEST

35

Fred van Zanten

EERBEEK

36

Paul Sollie

WOERDEN

37

Robin van Vuren

NAARDEN

38

Frank Jansen

AMSTELVEEN

39

Dirk Brouwer

OOSTERWOLDE FR

40

Ronald Carpay

TEGELEN

41

Ronald van Merkerk

WOERDEN

42

Steven Opstal

RIJNSBURG

43

Sjon van den Berg

ZEVENHOVEN

44

Jack van ’t Pad

ZEIST

45

Lambert van de Wiel

BERLICUM NB

46

Frank van Oirschot

OISTERWIJK

47

Renée Boers

HOEVELAKEN

48

Arno Semper

AMERSFOORT

49

Theo Broere

AMSTERDAM

Amateurs/Sportklasse

1

Atse ten Brinke

LICHTENVOORDE

2

Dennis van de Kruisweg

OLDEBROEK

3

Freek de Jong

DEIL

4

Bas de Bruin

UITHOORN

5

Mattijn Motshagen

NIJKERK GLD

6

Bart de Veer

VREELAND

7

Kees van Noppen

RIDDERKERK

8

Roderik Egberink

BUSSUM

9

Jan Metselaar

BERGSCHENHOEK

10

Tommy Oude Elferink

NIEUWVEEN

11

Raymond van de Kruisweg

OLDEBROEK

12

Koen Weijers

EDE

13

Klaas Groenen

BOXTEL

14

Tom Davids

NIJMEGEN

15

Jordy Beuker

HUIZEN

16

Daan de Jonge

AXEL

17

Luuk Nissen

BEST

18

Remco Schellevis

STOLWIJK

19

Rafaël Spier

LOOSDRECHT

20

Daan Switters

UTRECHT

21

Coen Telgenhof

LOSSER

22

Rick van Gaalen

HEESCH

23

Gerard Haasjes

STAPHORST

24

Menno van Capel

NOORDEN

25

Luuk van Vliet

DEN HAAG

26

Bart Ursem

ANDIJK

27

Peter Kraaijvanger

ZEVENAAR

28

Peter Fick

MAASTRICHT

29

Jeroen Wessel

LEMELERVELD

30

Mike van Nunspeet

DEN HAAG

31

Wesley Pieterse

ARNHEM

32

Dimitri Veerman

HUIZEN

33

Tom Koeleman

UTRECHT

34

Mike Hooiveld

ANDIJK

35

Wim van der Laan

HILVERSUM

36

Rob Meeuwessen

GOIRLE

37

Jochem Koren

BUSSUM

38

Piet Smits

HAZERSWOUDE DORP

39

Mathijs Biemold

HENGELO

40

Nordin Hudepol

ALMELO

41

Maarten Schavemaker

NIEUW VENNEP

42

Remon de Man

‘S-GRAVENDEEL

43

Koen Goebel

ALMERE

44

Tony Reijtenbagh

ZUIDLAND

45

Justin Mom

DUIVEN

46

Gerjan Olsder

BARNEVELD

47

Mike van Veelen

ARNHEM

48

Thomas Verstraeten

ALMERE

49

Kelvin Dekker

MAASTRICHT

50

Roukebert de Boer

TILBURG

51

Arnoud Roeloffs

NIJKERK GLD

52

Tim Wagena

AMSTERDAM

53

Joost Springintveld

WILNIS

54

Ronald Kolkman

METEREN

55

Marc van Dijk

REEUWIJK

56

Jelmer van der Hoek

DE BILT

57

Dennis Moolhuijsen

RIJSENHOUT

58

Floris Backer van Ommeren

LAREN

59

fernando rejon-barrera

DIEMEN

60

Mike Kuyper

DRONTEN

61

Tristan Vlijm

HULSHORST

Deel dit bericht...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

12 − elf =