Gooise Wielerclub de Adelaar

Uitslag Tijdrit 16 juni 2016

Hierbij de uitslag van de tijdrit van 16 juni in het kader van de Dick Heijnen Schilderwerken Zomeravond Competitie. De omrekening naar punten voor het A- en B-klassement zal zsm plaatsvinden. Dank aan alle vrijwilligers, onze sponsor Dick Heijnen Schilderwerken en Albert Smit van AlbertWOT voor het beschikbaar stellen van een gratis fietsmeting.

start nummer A naam start tijd finishtijd eindtijd
15 19.22.00 Remco Grasman 0:22:00 0:40:04 0:18:04
28 19.28.30 Gijs Nieuwkoop 0:28:30 0:47:21 0:18:51
22 19.25.30 Roderik Egberink 0:25:30 0:44:33 0:19:03
35 19.32.00 Cees Snoek 0:32:00 0:51:14 0:19:14
37 19.33.00 Lammert Haverkamp 0:33:00 0:52:15 0:19:15
21 19.25.00 Jeffrey Botman 0:25:00 0:44:47 0:19:47
2 19.15.30 Barend Verhagen 0:15:30 0:35:21 0:19:51
36 19.32.30 Jokim Pluijmers 0:32:30 0:52:22 0:19:52
7 19.18.00 Wim van der Laan 0:18:00 0:37:59 0:19:59
1 19.15.00 Johan Bierma 0:15:00 0:35:05 0:20:05
32 19.30.30 Micha de Vries 0:30:30 0:50:45 0:20:15
19 19.24.00 Kyle Agterberg 0:24:00 0:44:23 0:20:23
24 19.26.30 Albert van Leeuwen 0:26:30 0:46:53 0:20:23
29 19.29.00 Wilco Timmerman 0:29:00 0:49:25 0:20:25
5 19.17.00 Rogier Wesselman 0:17:00 0:37:26 0:20:26
10 19.19.30 Nico Bakker 0:19:30 0:39:57 0:20:27
17 19.23.00 Dirk-Jan Verspuy 0:23:00 0:43:28 0:20:28
34 19.31.30 Leo Fennema 0:31:30 0:52:07 0:20:37
30 19.29.30 Mark Teeuw 0:29:30 0:50:09 0:20:39
8 19.18.30 Thomas Verstraeten 0:18:30 0:39:10 0:20:40
12 19.20.30 Luc Essink 0:20:30 0:41:19 0:20:49
6 19.17.30 Rolf Hendriks 0:17:30 0:38:32 0:21:02
25 19.27.00 Eric Schoonderwoerd 0:27:00 0:48:06 0:21:06
3 19.16.00 Hans Spil 0:16:00 0:37:15 0:21:15
26 19.27.30 Erwin Broers 0:27:30 0:48:48 0:21:18
9 19.19.00 Peter Koens 0:19:00 0:40:18 0:21:18
18 19.23.30 Federico de Marco 0:23:30 0:44:54 0:21:24
39 19.34.00 Jan Leeflang 0:34:00 0:55:43 0:21:43
40 19.34.30 Patrick Schaap 0:34:30 0:56:30 0:22:00
27 19.28.00 Willem van Heerdt 0:28:00 0:50:08 0:22:08
33 19.31.00 Thijs Geerse 0:31:00 0:53:14 0:22:14
4 19.16.30 Jerry Corstiaensen 0:16:30 0:38:46 0:22:16
11 19.20.00 Willem van den Akker 0:20:00 0:42:24 0:22:24
23 19.26.00 Ingmar Corstiaensen 0:26:00 0:48:50 0:22:50
13 19.21.00 Jasper van Ekeris 0:21:00 0:44:08 0:23:08

 

start nummer B naam deelnemer start tijd finish tijd tijd
16 19.07.30 Jordy Meerman 0:07:30 0:27:17 0:19:47
20 19.09.30 Gilbert van Kampen 0:09:30 0:30:03 0:20:33
21 19.10.00 Laura Gorter 0:10:00 0:30:52 0:20:52
24 19.11.30 Atty Duijn 0:11:30 0:33:04 0:21:34
18 19.08.30 Erwin Schumm 0:08:30 0:29:37 0:21:07
23 19.11.00 Alicja Verhagen 0:11:00 0:32:21 0:21:21
11 19.05.00 Teun van Rossum 0:05:00 0:26:31 0:21:31
7 19.03.00 Valerie Steffens 0:03:00 0:24:41 0:21:41
14 19.06.30 Robert-Jan Bos 0:06:30 0:28:14 0:21:44
22 19.10.30 Erik Brouwer 0:10:30 0:32:19 0:21:49
3 19.01.00 Nico van Verseveld 0:01:00 0:23:01 0:22:01
25 19.12.00 Michiel Jansen 0:12:00 0:34:06 0:22:06
6 19.02.30 Marti Valks 0:02:30 0:24:45 0:22:15
8 19.03.30 Robin van Vuren 0:03:30 0:25:51 0:22:21
15 19.07.00 Roelof van Koningsveld 0:7:00 0:29:55 0:22:55
4 19.01.30 Richard Aardenburg 0:01:30 0:24:07 0:22:37
2 19.00.30 Clare Roy 0:00:30 0:23:25 0:22:55
5 19.02.00 Sietse Broekema 0:02:00 0:25:27 0:23:27
17 19.08.00 Lon van Schaijk 0:08:00 0:31:51 0:23:51
1 19.00.00 Laurens Seinhorst 0:00:00 0:23:52 0:23:52
10 19.04.30 Guus van Seijen 0:04:30 0:28:55 0:24:25
13 19.06.00 Erik Beekman 0:06:00 0:31:20 0:25:20
27 19.13.00 Ruud Enthoven 0:13:00 0:39:33 0:26:33

 

Deel dit bericht...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone