Gooise Wielerclub de Adelaar

RvB uitslagen

Jeugd Cat 7
1    Bram Leerkes    TWELLO
2    Pepijn Reinderink    RUURLO
3    Tristan Kool    PURMEREND
4    Levi van Hoften    TIEL
5    Ole Veenhuis    SCHAGEN
6    Steijn Vriezen    AMERSFOORT
7    Joppe de Heij    HETEREN
8    James Potter    SOEST
9    Lance Huenders    ALMERE
10    Tijmen van der Pijl    AMSTELVEEN
11    Gijs Hrevatin    AMERSFOORT
12    Wessel Mouris    BAAMBRUGGE
13    Axel van den Berg    EEMNES

Jeugd Cat 6
1    Sofie van Rooijen    DRIEL
2    Puck Pieterse    AMERSFOORT
3    Noah van Putten    TIEL
4    Danielle Quint    DEIL
5    Klaas Quak    BENNEKOM
6    Joris Reinderink    RUURLO
7    Maurits Kool    KORTENHOEF
8    Lennard Meinema    AMERSFOORT
9    Kas Visser    HOUTEN
10    Klaas Westhoff    MUIDERBERG
11    Mark Bogers    BENNEKOM
12    Binck Raven    HILVERSUM
13    Kim van Loenen    KORTENHOEF
14    Roan Danckaarts    UTRECHT
15    Mathijs van Putten    HAGESTEIN
16    Simcha Kruithof    MAARSSEN
17    Mathijs J.M. Pieters    VEENENDAAL

Jeugd Cat 5
1    Pepijn Veenings    ASSENDELFT
2    Boy Sigmond    HOOGLANDERVEEN
3    Job Kuster    WAGENINGEN
4    Maxime Duba    ALKMAAR
5    Indy van Os    ANGEREN
6    Niels Tenniglo    UTRECHT
7    Lars ter Laak    VEENENDAAL
8    Leonie Boschker    WOERDEN
9    Fenna Derksen    HAALDEREN
10    Anniek Wever    APELDOORN
11    Dennis de Haan    VEENENDAAL
12    Joyce de Rijk    NIEUWKOOP
13    Nick Klijn    LEERDAM
14    Melle Herder    VEENENDAAL
15    Thijs Kortes    HOOGLANDERVEEN
16    Lieke Broere    NEDERHORST DEN BERG
17    Casper Wieggers    WAGENINGEN
18    Joeri de Coo    MAARSSENBROEK
19    Erik van Loenen    KORTENHOEF
20    Jorik van Maaren    GORINCHEM
21    Micca Blijleven    ALMERE
22    Tim van den Noort    DE MEERN
23    Tygo van Wijhe    EDE
24    Lotte de Groot    VLEUTEN

Jeugd Cat 4
1    Nienke Veenhoven    OOSTZAAN
2    Tobias Kool    PURMEREND
3    Gijs Broere    NEDERHORST DEN BERG
4    Mike Derogee    NIEUW VENNEP
5    Sten ten Brinke    ZWOLLE
6    Jelle Schieven    ZIEUWENT
7    Toinne Vriezen    AMERSFOORT
8    Viego Tijssen    AMSTELVEEN
9    Yilla Threels    WOERDEN
10    Emma Hoolwerf    EEMDIJK
11    Rivkah Kroesbergen    EDE
12    Kirsten Elings    OVERBERG
13    Dhané Bos    WOERDEN
14    Roos Celie    HARDERWIJK
15    Daan Jurriaans    ANDIJK
16    Lucas Vervoort    NIEUWEGEIN
17    Niek van Montfort    WOERDEN
18    Nickey Huenders    ALMERE
19    Isabel Arensman    DEIL

Jeugd Cat 3
1    Mark van Kleef    OPHEUSDEN
2    Antoine Quint    DEIL
3    Jasper Schoofs    BELGIE
4    Asif Muhammad    IJSSELSTEIN
5    Jente Derksen    HAALDEREN
6    Anouk Beek    SOEST
7    Niels van der Laan    HILVERSUM

Jeugd Cat 2
1    Hugo Wessels    ENTER
2    Emma van Haaren    OISTERWIJK
3    Esmee de Rijk    NIEUWKOOP
4    Jochem van Appeldoorn    VEENENDAAL
5    Cas Krebbers    DEEST
6    Jente Pegman    ALMERE
7    Jarno Roelofsen    EDE
8    Chiara Danckaarts    UTRECHT

Jeugd Cat 1
1    Lars van der Laan    HILVERSUM
2    Victor Kroesbergen    EDE
3    Berend van der Peet    HOOGLANDERVEEN
4    Marissa van Putten    TIEL
5    Susanne Grijpink    NAARDEN

Deel dit bericht...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone