Gooise Wielerclub de Adelaar

LJVR uitslagen

Hilversum          6-11-2016

Jeugd Cat 7
1 Tibor Del Grosso EELDE
2 Matyas Kopecky LEIDEN
3 Cas Jansen HILVERSUM
4 Jordi van Heijst DEN DUNGEN
5 Moreno Tak FIJNAART
6 Daan van Vuuren WOUDRICHEM
7 Roan Konings OUDENBOSCH
8 Job Boontjes GIETEN
9 Omar Koudijs LAREN NH
10 Joris Reinderink RUURLO
11 Bas van der Burg BERGSCHENHOEK
12 Klaas Quak BENNEKOM
13 Sven van der Lans DE LIER
14 Rindert Buiter LEIDEN
15 Mike Spenkelink NIJVERDAL
16 Lucas Averesch RIJSSEN
17 Klaas Westhoff MUIDERBERG
18 Mathijs van Putten HAGESTEIN
19 Mark Bogers BENNEKOM
20 Jurre Grit ZWOLLE
21 Maurits Kool KORTENHOEF
22 Mellon Hooghwerff DORDRECHT
23 Noah van Putten TIEL
24 Marco Veldkamp ZWOLLE

Jeugd Cat 6
1 Menno Huising WATERINGEN
2 Bart Kortleve HAVELTE
3 Björn Hommes APPELSCHA
4 Daan van den Eijnde GEMERT
5 Marvin Peters WEHL
6 Noël Rokven HULST
7 Michael Boers NAALDWIJK
8 Thijs Bakker RIJSSEN
9 Rick Doornbos HIJKEN
10 Kimberly Boven REUTUM
11 Cas van der Veen APELDOORN
12 Anne Kiers WESTERHAAR-VRIEZENVEENSEWIJK
13 Iris Offerein MEPPEN
14 Juul Nagengast BEILEN
15 Noa Stolk NIEUWENDIJK
16 mKarlijn Koops ELIM
17 Nick Klijn LEERDAM
18 Indy van Os ANGEREN
19 Jardy van der Burg BERKEL EN RODENRIJS
20 Morris Gruiters HENGELO
21 Mart Vos AALDEN
22 Chloë Postma HULSEN
23 Spiek Oord LOENEN AAN DE VECHT
24 Thijs Kortes HOOGLANDERVEEN
25 Rosanne van Rees GROOT AMMERS
26 Casper Wieggers WAGENINGEN
27 Lars ter Laak VEENENDAAL
28 Sal Meijers BAARN
29 Rosan Dekker ECHTEN

Jeugd Cat 5
1 Guus van den Eijnden GEMERT
2 Tim v.d. Poel PAPENDRECHT
3 Jelte Jochems PUTTEN
4 Christiaan van Rees GROOT AMMERS
5 Luna Cnossen APELDOORN
6 mLeonie Bentveld BURGUM
7 Bibi Verzijl BERKEL EN RODENRIJS
8 Ties Veldkamp KAMERIK
9 Yaël Plas APELDOORN
10 Nienke Veenhoven OOSTZAAN
11 Indy verwaarst HAARLE
12 Isa Looienga DRACHTEN
13 Jentske Withag BELTRUM
14 Sep Kramer OOSTERBEEK
15 Nienke Dullemond OOLTGENSPLAAT
16 Lean Booy BERKEL EN RODENRIJS
17 Jelle Schieven ZIEUWENT
18 Mika Vijfvinkel WATERINGEN
19 Floris Verschuur ROTTERDAM
20 Dean Verwaarst HAARLE
21 Kirsten Elings OVERBERG
22 Jony van den Eijnden GEMERT
23 Dante Broeren BERKEL EN RODENRIJS
24 Dhané Bos WOERDEN
25 Jannet de Vries DRACHTEN
26 Lance Meijers BAARN
27 Emma Brouwer JAARSVELD
28 Rivkah Kroesbergen EDE
29 Sil Keur ZWOLLE
30 Isabel Arensman DEIL

Jeugd Cat 4
1 Antoine Quint DEIL
2 Niek Suijker SCHIPLUIDEN
3 Danny Turkstra BEILEN
4 Zoë van Velzen WADDINXVEEN
5 Danijel Agricola TERWISPEL
6 Lauren Molengraaf CAPELLE A/D IJSSEL
7 Carmen Ziemerink GLANE
8 Job Weijdema TUK
9 Ruud Junior Nagengast BEILEN
10 Jette de Groot ZWOLLE
11 Tsjisse Weening HARKEMA
12 Floris Demuyt BOEKEL
13 Luuk van der Drift WATERINGEN
14 Frederique Verschuur ROTTERDAM
15 Mads de Roos APPELSCHA
16 Tom Nijzink RIJSSEN
17 Niels van der Laan HILVERSUM
18 Loes Nomden HATTEM
19 Marthijn Berends WESTERBORK
20 Anouk Beek SOEST

Jeugd Cat 3
1 Cas Krebbers DEEST
2 Mae Cabaca VLAARDINGEN
3 Hugo Wessels ENTER
4 Cyriel Hooghwerff DORDRECHT
5 Finn Hiemstra BURGUM
6 Liz Toonen BOXMEER
7 Thijmen van Luling ALPHEN A/D RIJN
8 Veerle Muller HAARLEM
9 Floor Holslag ALMELO

Jeugd Cat 2
1 Lars van der Laan HILVERSUM
2 Victor Kroesbergen EDE
3 Berend van der Peet HOOGLANDERVEEN
4 Kim Lauwerijssen RUCPHEN
5 Indy van Velzen WADDINXVEEN
6 Noï Moes GOIRLE
7 Susanne Grijpink NAARDEN
8 Bo Klappe EINDHOVEN
9 Jowi Cnossen APELDOORN
10 Nick Koenis BERKEL EN RODENRIJS
11 Dean de Hoop EMMEN

Jeugd Cat 1
1 Bente Jochems mPUTTEN
2 Rianne Damiaans SINTMAARTENSBRUG
3 Teun van Beurden EINDHOVEN
4 Sam van der Drift WATERINGEN
5 Marissa van Putten TIEL
6 Filijn Demuyt BOEKEL
7 Ayden de Jong ZOETERMEER
9 Nynke Jochems PUTTEN

Deel dit bericht...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone